BHM CNC

BHM - je plně numerická CNC bruska s řízenými osami X (přísuv brousicího vřeteníku), Z (podélný posuv stolu) a řízenou osou C (otáčky brousicího kotouče). 
Request

BHM – je plně numerická CNC bruska s řízenými osami X (přísuv brousicího vřeteníku), Z (podélný posuv stolu) a řízenou osou C (otáčky brousicího kotouče). Tato bruska je určena především pro řízené broušení vnějších válcových a kuželových ploch různých průměrů středně těžkých obrobků podélným, nebo zapichovacím způsobem. Samozřejmostí je také tvarové broušení a broušení různých přechodů mezi různými průměry. Bruska rovněž umožňuje broušení čelních ploch a při použití volitelného zařízení pro vnitřní broušení také vnitřních válcových a kuželových otvorů. Obrobky je možno upínat letmo do sklíčidla nebo mezi hroty. Unášecí a brousicí vřeteník je pro broušení kuželů otočný. Stroj umožňuje broušení jak v hrotech, tak i letmo, a to s obrobkem upnutým ve sklíčidlech nebo na magnetické desce. Pomocí kuličkových šroubů a servomotorů je posouván brousicí vřeteník a stůl. Stroj BHM CNC je určen pro obrobky až do 1 000 kg jednoho broušeného kusu.

BHM – radi se o potpuno upravljanoj CNC brusilici sa hodom u osama X (primicanje brusnog vretena ), Z (uzdužno kretanje stola), i C (obrtaji brusnog kotura). Mašina je prvenstveno namenjena za brušenje spoljnih rotacionih cilindričnih i konusnih površina, pomoću uzdužnog pomeranja i rezanja. Podrazmeva se i mogućnost brušenje različitih oblika kao i podešavanje različitih preseka. Moguće je brušenje čeonih površina a uz odgovarajuću opremu i unutrašnje brušenje (drugačija izvedeba mašine) kao i formiranje unutrašnjih i cilindričnih otvora . Glavno vretenište, brusno vretenište kao i pokretni sto moguće je podešavati za brušenje konusa. Brušenje se odvija između šiljaka ili slobodno na obradku koji je pričvršćen steznom glavom ili magnetnom pločom. Servo motori i kuglični vijci pokreću sto i brusno vretenište. Mašina BHM CNC se koristi za obradu komada do 1 000 kg.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/1/8/1843503e-8530-4c63-aea5-fd8894436569/strojimport.com/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98